Articles

Талархал

Санхүүгийн байгууллага үүсч  хөгжсөний 105 жилийн ойн баярын мэнд хүргэе.
        МОНГОЛЫН МЭРГЭШСЭН НЯГТЛАН БОДОГЧДЫН ИНСТИТУТЫН  ХОВД САЛБАРЫН НЭРЭМЖИТ ЭРДЭМ ШИНЖИЛГЭЭНИЙ БАГА ХУРАЛ 2016 ОНЫ 12-Р САРЫН 14-НЫ ӨДРИЙН 17:00 ЦАГТ  ХИС-ИЙН ХИЧЭЭЛИЙН II  БАЙРНЫ 101 ТООТ ӨРӨӨНД АМЖИЛТТАЙ БОЛЖ ӨНГӨРЛӨӨ.
              Санхүүгийн байгууллага үүсч  хөгжсөний 105 жил, Бүртгэл, санхүү, эдийн засгийн ажилтны баярын өдрыг тохиолдуулан зохион байгуулсан оюутны эрдэм шинжилгээний бага хуралд өөрийн эрдэм мэдлэг , бүтээлч чадвар , хичээл зүтгэл гарган амжилттай оролцож шалгарсан оюутнуудадаа баяр хүргэе.
ТУС ХУРАЛД:
Тэргүүн байр: ЭЗ-IV ангийн оюутан А. Мянган-эрдэнэ
 Удирдсан багш: Б.Наранцэцэг /НББ-ийн тэнхимийн багш/
Сэдэв: Оюутан залуусын суралцах хугацаан дахь хөдөлмөр эрхлэлт
Дэд байр: НУ-ны  IV  ангийн оюутан О.Намсрай
Удирдсан багш: Б.Наранцэцэг /НББ-ийн тэнхимийн багш/
Сэдэв: Хогийг баялаг болгох нь хөгжлийн гарц
Гуравдугаар байр: ЭЗ-III  ангийн оюутан Л.Мөнхцоож
Удирдсан багш: Б.Наранцэцэг /НББ-ийн тэнхимийн багш/
Сэдэв: Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүүхдүүдэд төрөөс үзүүлж буй боловсролын тэгш, хүртээмжтэй байдлыг судалсан нь
         Хуралд оролцсон бүх оюутнуудадаа сурлага хөдөлмөр, судалгаа  шинжилгээний ажилд нь амжилт бүтээлийн дээдийг хүсэн ерөөе.

Хамтран зохион байгуулагч:
МОНГОЛЫН МЭРГЭШСЭН НЯГТЛАН БОДОГЧДЫН ИНСТИТУТЫН  ХОВД САЛБАР